Oğuzhan İlkokulu EBA TV Ekranlarına Taştı...

Sarmusak Ailesinin Acı Kaybı...

Reyhan Güler BAYGEM Radyo'ya Renk Katıyor...

Meclis Üyesi Dindar'dan Meclis İçin Kamera Çekim Serbestlik Önergesi...

MHP Kan Verdi...

Vural Ailesinin Acı Kaybı...

Serdar ve Abazi Ailelerin Mutlu Günü...

MHP Kadın Kolları Eski Başkanı Yasemin Binici İlçe Başkan Yardımcısı Olarak Yuvaya Geri Döndü?

Yücelerin Acı Kaybı...

Liçina Ailesinin Acı Günü...

?Maltepe?yi Maltepeliler yönetiyor?

HER ALANA DESTEK VERİYORUZ

KARDEŞLİK SINIR TANIMAZ KONVOY HABERİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA?

KARDEŞLİK SINIR TANIMAZ TIRINA SINIRDA EL KONULDU?

Bayrampaşa Belediyesi Özel Kalem Müdürü Hüsamettin Efe, Türkiye Özel Kalem Müdürleri Platformu Başkanlığı`na seçildi

Hababam Sınıfı Yeni Yılı Derin Cafe`de Kutladı

Atatürk İmam Hatipli Öğrencilerden Şehit Evine Taziye Ziyareti

Park ve bahçelerde kış hazırlığı

HALEPLİ ÇOCUKLARIN YÜZLERİ GÜLDÜ

ADP İstanbul İl Başkanlığına Mustafa Aycı Atandı...

Emniyet Müdürü Gezer'den Toplumu Geren Vekil Gergerlioğluna Dava...

Yazıcı Ailesi Yine Acı Kayıp Yaşadı...

Şair Aygül Yürür Babasını Kaybetti...

BBP Bayrampaşa Kurucusu Faik Yıldız Vefat Etti...

Pehlivaoğlu Parti Kuruyor...

Menejer Fatma Sultan Saraç Hedef Büyüttü...

Ahde Vefalı Sanatçı Sadegül Sayın Merhum Üstat Sanatçı Suat Sayın'ı Unutmadı...

MCP İstanbul İl Başkanlığı Kuruldu...

Gaziosmanpaşa'nın Sembol İsmi Osman Çoban Vefat Etti...

?Maltepe?yi Maltepeliler yönetiyor?

HER ALANA DESTEK VERİYORUZ

KARDEŞLİK SINIR TANIMAZ KONVOY HABERİ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA?

KARDEŞLİK SINIR TANIMAZ TIRINA SINIRDA EL KONULDU?

Bayrampaşa Belediyesi Özel Kalem Müdürü Hüsamettin Efe, Türkiye Özel Kalem Müdürleri Platformu Başkanlığı`na seçildi

Hababam Sınıfı Yeni Yılı Derin Cafe`de Kutladı

Atatürk İmam Hatipli Öğrencilerden Şehit Evine Taziye Ziyareti

Park ve bahçelerde kış hazırlığı

HALEPLİ ÇOCUKLARIN YÜZLERİ GÜLDÜ

14.01.2021 00:09:00 0

MİLLİYETÇİ CUMHURİYET PARTİSİ HIZLA TEŞKİLATLANIYOR…

Milliyetçi Cumhuriyet Partisi Genel başkan yardımcısı ve İstanbul il Başkanı Turgut Kılıç İl idari heyetinin öncü girişimleriyle İstanbul’ da belirlenen bir çok ilçelere ilçe başkanlarının atandı…

Atama ile ilgili yapılan toplantıya İl başkan vekili Tamer Aslan, Teşkilat başkanı İhsan Atar, Basın yayın propaganda ve yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı Yalçın Arıcı, Kadın kolları başkanı Nursel Nural, İl başkan yardımcısı Esnaf komisyon başkanı Cemal Toker, İl başkan yardımcısı Muhasip Kenan Kabak, Disiplin kurulu başkanı Muharrem Kamış, Gençlik kolları başkanı Serhat Kahraman  bölge başkanları Bülent Özer ve Yılmaz Çimen de programa katılanlar arasında yer aldılar.

Milliyetçi Cumhuriyet Parti Genel başkan yardımcısı ve İstanbul il başkanı Turgut Kılıç yaptığı konuşmasında şu ifadelere yer verdi; Ben ve arkadaşlarımın bir çoğu daha önce görev aldığımız siyasi partilerde dışlanıp ötekileştirilmeye maruz kaldık biz bu hataya düşmeyeceğiz diyerek nasıl hareket edeceklerini açıkladı.

“Milliyetçi Cumhuriyet Partisini tercih sebebim geçmişte bizzat maruz kaldığım ötekileştirme politikasından kaynaklanmaktadır. Bizler Maddi olarak kendi yağımızda kavrulan çiftçi ailesinin çocuklarıyız .Yani biz dış veya iç güçlerden para ve emir alan bir siyasi partinin temsilcileri değiliz. Milliyetçi Cumhuriyet Partisi 53 temsilci üyesi ile vatanına ve milletine hizmet etmek için inanmış insanlarla yola çıkmıştır. Bize katılacaklar inanıyorsa, bayrak için millet için hizmet etmek istiyorlarsa başımızın üzerlerinde yerleri vardır.  Bizim partimizde Tahsilin, maddi durumun, güzelliğin ve stilin önemi  yoktur. Biz herkese ve her kesime kucak açan farklı bir partiyiz .Milliyetçi  Cumhuriyet Partisi olarak biz her zaman mazlumun yanında haklının yanında haksızlığın karşısında olmak için yola çıktık. Bugün mevcut iktidarın ve muhalefet partilerinin gidişatı bellidir. Bizler Türk ulusu olarak iki Mustafa’nın ismini çok önemsiyoruz  ve iki Mustafa'yı da kendimize örnek aldık, lider seçtik .Birincisi; Peygamberimiz Muhammed Mustafa sallallahu aleyhi ve sellem diğeri ise, ulu önder Mustafa Kemal Atatürk'tür. Biz Peygamberimize ahlakı, adaleti, insana bakış açısı ve dürüstlüğü ile örnek aldık. Mustafa Kemal Atatürk; yokluk zamanında bu ülkeyi kuşatmalardan kurtarıp, bize bağımsızlığı kazandıran ve Türkiye Cumhuriyeti'ni hediye ederek, ‘ihtiyaç duyduğun kudret damarlarındaki asil kanda mevcuttur’ diyen atamızı rahmetle ve minnetle anıyorum.

Başkan Kılıç sözlerimi şu ifadelerle sürdürdü. Bizim çizgimiz, Allah rızası için, halk için, hak için ne yaptıklarımızdır. Sayın Genel Başkanımız ve Genel Merkez Yöneticileri ile birlikte medeni cesaretimizle ve özgür irademizle bu yola çıktık. Benim önem arz eden  bir sloganım var;   ’’sorunları biliyoruz, destekleyin geliyoruz” diyerek sözlerini tamamladı. Programın sonunda partiye katılanlara rozetleri katıldı ve hatıra fotoğraf çektirilmesiyle program son buldu.

Not: Ataması yapılan yeni ilçe başkanları şu isimlerden oluştu. Kartal İlçe Memik Taşatan, Ataşehir Recep Atar, Sancaktepe Ali Benli, Tuzla  Gökhan Aktaş, Maltepe Ahmet Türkel, Pendik Mustafa Oğuzcan,

Foto Haber:Yalçın Arıcı/Bayrampaşa ve Haber İstanbul Gazeteleri